ST 11.8.2021
Panorama Golf Resort Kácov by Prague Paddle Fest

 • jedinečná možnost vyzkoušení paddle boardů na místě
 • speciální hlavní ceny

KDY
Středa
11.8.2021

KDE
Panorama 1, 285 09 Kácov
www.panoramagolf.cz

START
postupný, z jamky č. 1
od 10:00 hod.

Titulární partner

PROGRAM DNE

 • od 8:30 hod. registrace hráčů, snídaně
 • od 10:00 hod. postupný start z jamky č. 1  
 • od 12:00 hod. občerstvení po 9 jamkách
 • od 15:00 hod. oběd po hře
  možnost vyzkoušení paddle boardů na vodní ploše u klubovny
  speciální vložené soutěže 
 • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

 

Když voda dělá radost

Ve spojení s populárním vodním sportem proběhl předposlední letošní turnaj Sport & Leisure Activity Golf Tour by Prague Paddle Fest 2021. Zatímco golfisté se vodě snaží vyhýbat, na Panoramě Kácov je naopak přitahovala, a to díky předvádění paddleboardů na jezírku u klubovny a také cenám s nimi spojenými.

Nejprve však golf. Kombinace devítek River a Meadows přinesla za slunečného počasí tradičně výborné výsledky. Více než čtyřicítka hráčů byla opět rozdělena do tří handicapových kategorií.

Na stableford zahrál nejlépe Daniel Beneš, který v karegorii 26,1-54 získal 49 bodů a jasně zvítězil před Tomášem Pilátem a Monikou Vaisovou (oba 39).

V kategorii 17,1-26 byla nejpřesnější Kamila Frydrychová (40 bodů), o čtyři body méně měl Mirek Zicháček a o pět Martin Běhunek. Kategorie 0-17 přinesla vítězství Matouši Kubáčkovi, který měl 37 bodů stejně jako druhý Tomáš Pokorný, zatímco třetí Lucie Zicháčková zahrála 35 bodů – a měla také Longest drive. Mužský Longest i společný Nearest to pin ovládl Martin Beneš.

A ještě tu byla nově kategorie Nejlepší netto, kterou také vyhrál Daniel Beneš a získal tím skvělý nafukovací paddleboard od titulárního partnera. Losovaly se opět vouchery od hlavního partnera, společnosti Fancy Diamonds, rovněž polštář Magniflex a tentokrát také voucher na startovné 4členného týmu na Prague Paddle Fest.

Odpoledne na Kácově zpestřil jedinečný trouble shot, z rohožky položené na paddlebordu! Ten si odvážlivci museli sami odrazit od mola, odpádlovat a nasměrovat k travnaté ploše, kam se hrálo na cíl. Závěr patřil nezbytné kácovské oslavě vítězů – skokům do vody. Daniel Beneš v ní mohl zůstat a pak už se jen opájet novým paddleboardem, který putoval za ním. Všichni šampioni kategorií dostali také pozvánku na výroční kácovský Turnaj vítězů 2021.

POZVÁNKA NA TURNAJ

GALERIE

PARTNEŘI TOUR

MAIN PARTNERS

PARTNERS

FOOD & BEVERAGE PARTNERS

PRODUCTIONS